Współpraca


Wpadły mi do głowy trzy pomysły na potencjalną współpracę, ale jestem oczywiście otwarty na pomysły spoza tej listy:

1. PORADY. Jeśli piszesz socjologiczny referat, esej, licencjat lub pracę magisterską o muzyce i brakuje Ci literatury lub kogoś, kto konstruktywnie skrytykuje Twoją pracę, to zapraszam do kontaktu. Lubię nowe pomysły badawcze - chętnie dowiem się nowych rzeczy zarazem pomagając Ci.

2. PISANIE. Chętnie podejmę się napisania tekstu (na 1000-2000 słów) popularnonaukowego w tematyce społeczno-muzycznej. Takich, jak np. ten lub ten – podobne zdarzyło mi się pisać dla Filharmonii Łódzkiej nt. społecznych kontekstów muzyki operowej. Mogę też podjąć się napisania recenzji jakiejś książki z zakresu socjologii, antropologii czy pedagogiki muzyki. Np. takiej, jak ta lub ta. Pisaniem recenzji płytowych ani sprzętowych nie zajmuję się, bo się na tym nie znam. Chyba, że chodzi o coś utrzymanego w perspektywie socjologicznej. Próbowałem to robić tu i tu.

3. BADANIA i ANALIZY. Uczestniczyłem w ponad 120 projektach badawczych jako moderator IDI/FGI, analityk, koordynator. Trochę znam się na Excelu, SPSS, Statistice i uczę się języka R. Potrafię analizować dane i pisać raporty. Zwłaszcza w tematyce społeczno-muzycznej, choć nie tylko. Lubię też kontakt z respondentami.Kontakt

0 komentarze:

Prześlij komentarz